`

מערכת ניהול מתקדמת לצלמים מקצועיים

הירשם למערכת וגלה את יכולותיה

למה משתמשים ב Lyncpix

היתרונות שלנו

סטטיסטיקה ודוחות

מידע על מספר הלקוחות שהורידו את האפליקציה שלך, כמה תמונות שותפו עם חברים ומשפחה, באילו ערוצי מדיה חברתית נעשו השיתופים, ונתונים נוספים שבעזרתם ניתן לאמוד את החשיפה שהעסק שלך מקבל.

בכל זמן ומכל מקום

מרגע העלאת התמונות ל Lyncpix, מתבצע סינכרון לאפליקציה, הלקוחות מקבלים גישה מאובטחת לאיזור אישי ויכולים לבחור תמונות ולראות את האלבומים הנבחרים מכל מכשיר או דפדפן.

ניהול מוצרים

תן ללקוחות שלך לבחור את התמונות ולעצב את האלבומים בהתאם למוצרים שהצעת להם: קנבס, זכוכית, כרומו ועוד. והכל בצורה קלה ופשוטה באפליקצייה.

אפליקציה ממותגת

בעידן בו כולם עובדים מהמובייל הגיע הזמן שתהייה לך אפליקציה ממותגת משלך כך שהלקוחות יכולים להוריד מ- Google Play או App Store וליהנות מכל מה שהעסק שלך צריך ויכול להציע.

תשלום באפליקציה

כעת שלקוחותיך נהנים מבחירת מוצרים באפליקציה, הם יכולים להגדיל את ההזמנה, לבחור מוצרים נוספים ולשלם בצורה פשוטה וקלה בתוך האפליקציה.

פשוט וקל

לקוחותיך ואתה יכולם להנות מהתקשרות פשוטה, קלה, אינטואיטיבית, אוטומטית ואינטראקטיבית במהלך תהליך בחירת תמונות ואלבומי עיצוב, והכל דרך אפליקצייה במובייל או דפדפן באינטרנט.

למה להשתמש בLyncpix

חברת LYNCPIX הינה פלטפורמה לשיתוף מדיה דיגיטלית בתחום האירועים אשר מאפשרת לספקים ומנהלי האירוע להגדיר, לבחור, לשתף ולנהל את החומרים הדיגיטליים באופן מבוקר, מנוהל, פשוט וקל.

  • שיווק העסק שלך
  • ניהול קשר ישיר גם מנהל או בעל האירוע
  • שיתוף מדיה דיגיטלית עם ספקי שירות נוספים
  • מתן שירות בלתי מתפשר למנהלי האירוע

רוצים לראות איך זה עובד?


LyncPix הינה חברת סטארט-אפ ישראלית אשר פיתחה מערכת ניהול מתקדמת לצלמים מקצועיים המאפשרת להגדיל את כמות לקוחות הקצה והכנסות על ידי ניהול, שליטה ובקרה בתהליך העברת המדיה הדיגיטלית (תמונות וסרטים) בין הצלם המקצועי ללקוחות הקצה. המערכת מספקת יכולות מתקדמות ליצירת סביבה עבודה מלאה תוך כדי שיתוף המידע עם בתי דפוס וגרפקאים. LyncPix Business כוללת יכולות מתקדמות של ניהול פיננסי ושיווקי של העסק.

צור חשבון ב Lyncpix

 
 
 
 

כניסה לצלמים


Notice: Undefined variable: errorLogin in C:\inetpub\wwwroot\WedupSite\trunk\website\index_m.php on line 860